Дерев'яна коробка пенал під пляшку вина з індивідуальним гравіюванням





Дерев'яна коробка пенал для упаковки пляшки вина або шампанського як подарунок на День Весілля, День Народження, Ювілей або будь-який інший урочистий день.
У цьому випадку коробка призначена для винної церемонії, пам'ятної традиції в день весілля.
Виріб підходить для пляшки вина та шампанського стандартного розміру.
Можемо змінити розмір коробки під Ваші завдання.

Перед початком роботи надаємо Вам візуалізацію для затвердження.
Варіанти візуалізації (макети) Ви можете переглянути серед фото




Вартість виробу вказана з урахуванням гравіювання
* Вартість вказана за одну коробку

За Вашим бажанням коробка може бути тонована, кольори тонування за запитом.
Вартість тонування + 50 грн.
Давайте разом пройдемо шлях клієнта


Обов'язково зверніть увагу на можливість використовувати послугу промОплата




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIONWOOD |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 750 ₴





