Подарункова коробка з гравіюванням та замочком 23 x 17 x 4 см. з індивідуальним текстом





Скарбничка спогадів — відкрити на випускному вечорі
Стильна коробка з фанери з декоративним замочком — особливий подарунок для важливого дня.
Ідеально підходить для зберігання побажань, листів, фотографій або подарунків, які відкриють на випускному вечорі.
Така коробка стане символом спогадів, що залишаться на все життя
Характеристики:
Розмір: 230 × 170 × 40 мм
Матеріал: фанера
Колір: палісандер
Декоративний замочок
Можливе індивідуальне гравіювання
Виготовляємо коробки за індивідуальними розмірами та дизайном — для випускних, свят та пам’ятних подій.
За Вашим бажанням, коробка може бути тонована в інші кольори, які ми надамо на запит.
Терміни виготовлення: 1-2 дні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIONWOOD |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Техніка виконання | Лазерне різання |
| Тематика свята | Новий рік, Свято, Весілля, Корпоративні свята, Річниця, Річниця, Ювілей, День народження, Ювілей, День народження, Пайові свята, Весілля, 8 Березня, День Святого Валентина, Свято, Новий рік, 8 Березня, Valentine's Day, Дитяче свято, Дитяче свято, Wedding Day, Різдво, Річниця весілля, New Year, Happy New Year, День Святого Миколая, День Святого Миколая, випускний |
- Ціна: 580 ₴

