Дерев'яна коробка на петлях з декоративним замком 350 х 210 х 100 мм.


Коробка на петлях 350 х 210 х 100 мм. з перетинкою з замочком
Стильна та практична дерев’яна коробка з фанери стане чудовим рішенням для зберігання подарунків, документів, листів, фото або пам’ятних речей
Можливе індивідуальне оформлення:
- гравіювання логотипу
- напис або привітання
- брендування для бізнесу
Дизайн гравіювання розробляємо індивідуально за Вашим побажанням, це абсолютно безкоштовно.
Перед запуском у роботу надаємо Вам візуалізацію для затвердження.
Якщо Вас цікавить коробка іншого розміру, ми зможемо змінити його під Ваше завдання.
Розмір внутрішній: 350 х 210 х 100 мм.
Матеріал: фанера найвищої якості товщиною 4 мм.
Колір на фото: палісандр
Тип: коробка на петлях
Фурнітура : декоративний замочок
За Вашим бажанням, коробка може бути тонована в інші кольори, які ми надамо на запит.
Терміни виготовлення: 1-2 дні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Фанера |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 110 ₴

